Hakkında

Neden Otomobiliyorsun ?

Merhaba, arkadaşlar bu blog sayfasını açma hedefim otomobillere ilgi duyan arkadaşları ilgi çekici içeriklerle buluşturmak ve bu olağanüstü araçların bir nebze olsun içeriğini sizinle paylaşmak. İnanın bu araçlar gündelik hayatta ‘Sahibinden’ ağzı ile konuşulandan çok daha fazlası gelin birlikte araştıralım 🙂

Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği bölümü mezunuyum.

Bursa’da yaşıyorum, yeni mezun bir mühendis olarak toplamda 10 aylık bir ‘staj’ tecrübem olmakla birlikte Marelli ve Grammer gibi firmaların üretim departmanlarında bulundum.

5S, Kaizen, Sürekli iyileştirme, KPI raporlama, Yalın üretim, Üretim planlama, Zaman etüdü, Envanter yönetimi, Kalite yönetim sistemleri, Workshop, WCM ve Gemba walk gibi teknik konularla ilgilenmekteyim. İleri düzeyde İngilizce dil yetkinliğine sahibim. MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Project), CATIA V5( Part Design, Assembly Design, Generative Shape Design, Drafting, Machining), AutoCAD(2D Çizim), SolidWorks(Part Desing, Assembly Design, Drafting), ANSYS(Static Structural Analysis, Fluent CFD-CFX, Steady-State Thermal Analysis, Explicit Dynamics), Keyshot ve Adobe Illustrator gibi programları yüksek yetkinlik ile kullanabilmekteyim.

Çeyrek Mühendis Yazar Sayfası: https://www.ceyrekmuhendis.com/author/doganbaranciftci/

GrabCAD Profilim: https://grabcad.com/dogan.baran.ciftci-1

3DEXPERIENCE Profilim: https://my.3dexperience.3ds.com/social#people:barandogan/activities

Linkedin Adresim: https://www.linkedin.com/in/doganbaranciftci/

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: